Воскресенье, 24.09.2017, 01:46 | RSS
Бедлингтон терьер Narva Bedlington terrier
fon
fon
Категории
Наши бедлингтоны [45]
Юные хендлеры [27]
Наша жизнь [23]
Видео [2]
Случайное фото
Успехи
Поиск
Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Block title
Главная » 2008 » Апрель » 30 » 19.04.2008 г.Силламяэ, Эстония
13:12

19.04.2008 г.Силламяэ, Эстония


DOG SHOW
19.04.2008 , Sillamäe, Estonia

BEST in SHOW
KOHTUNIK
RAJKO ROTNER (Slovenia)

BIS 1

AMEERIKA AKITA
711. SNOWSTORY’S TOUCH OF EVIL
EST JCH EST JW07
FIN 19290/06 om: Carola Taponsen & Harri Pitkänen Hallhulantie 289 Pusula 03850 Finland

BIS 2

SAKSA LAMBAKOER / GERMAN SHEPHERD DOG
51. CARRERA SOLO RIGOLETTO
LV-15909/07 om: R.Mellupis Avotu 10 Jürmala LV 2015 Latvia

BIS 3

DOBERMANN
160. LEGRANT LAND ALISHA AMOR
EST&LV<&BALT JCH
FIN 10834/07 om. Piirainen Teerimäki 9 Jokela 05400 Finland

BIS 4

AFGANISTANI HURT / AFGHAN HOUND
72. SHERALJI DREAM OF DREAM
FIN&S CH, EUR JW-06
FIN 32307/05 om: Satu Ängeslevä Lüsantie 3 D 26 Oulu 90560 Finland

PARIM BEEBIKUTSIKAS / THE BEST BABYPUPPY
KOHTUNIK
SVETLANA RADJUK (Valgevene)

BIS 1

WELSH CORGI PEMBROKE
26. WANKA WSTANKA ASTERLAND LISIURA
EST-00746/08 om: Astrid Lundava Mere pst 8a-15 Tallinn 10111

BIS 2

SNAUTSER p/s / SCHNAUZER p/s
385. HEAVEN ELFS ADORABLE PRINCESS
EST-00292/08 kasv&om: Galina Vasiljeva Energia 2-10 Narva

BIS 3

HIINA HARJASKOER / CHINESE CRESTED DOG
580. INGRUS CHERLIN CHARMEL
id: 643098100058765 om: Julia Abolina Kopliranna 23 Tallinn 11713

BIS 4

KÄÄBUSŠNAUTSER m / ZWERGSCHNAUZER b
374. GLORIS RIDLI
id: AMZ 102-07 om: Jelena Motõljeva Rakvere 38-66 Narva

BIS 5

KAABUSŠNAUTSER m&h / ZVERGSCHNAUZER b&s
379. GLORIS NOUBODI VILL STOP
id: AMZ 124-07 s: 19.11.07 i: DZAKARTAZ IZNT IT e: GLORIS DISAMING SMAIL
kasv: O.Seliversova Venemaa om: Natalja Zgun Tallinna mnt 23-19 Narva

PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY
KOHTUNIK
SVETLANA RADJUK (Valgevene)

BIS 1

BERNHARDIIN / LÜHIKARVALINE / SAINT BERNARD DOGI / SHORT-HAIRED
288. BERNEGARDEN’S THINK TWICE
N 26939/07 om: Liia Leer Tihase 26 Tartu 50416

BIS 2

AFGANISTANI HURT / AFGHAN HOUND
65. AGHA DJARI’S WAIT’TIL YOU SEE ME
EST-04206/07 om: Kristel Reek Arturi põik 6 Rae vald, Rae küla Harjumaa 75310

BIS 3

KÄÄBUSBULLTERJER / BULL TERRIER ,MINIATURE
425. PARABELLUM MONSERAT KABAL’E
EST-03914/07 kasv&om: Nelli Privalova Kopli 63a-1 Tallinn 10314

BIS 4

PEKINGI KOER / PEKINGESE
493. TERASROOS LORD OF THE RINGS
EST-03498/07 om: Marina Roos Vindi 18 a-64 Tallinn 11315

PARIM JUNIOR / THE BEST JUNIOR
KOHTUNIK
LYUBOV TERENTJEVA (Venemaa)

BIS 1

MUST TERJER / BLACK TERRIER
362. FREE CHOICE BESSTRASHNY RYTSAR
EST-02637/07 om: Brit-Hell Ruus & Hedi Kumm Tallinna mnt 33a Haapsalu

BIS 2

SAKSA BOKSER /BOKSER
122. AMATI DEL’COLMENERO
EST-02791/07 om: Margit Siigur & E. Pasetchnik Mustamäe tee 29-13 Tallinn

BIS 3

KÜÜLIKUTAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, LONG-HAIRED
547. DAKS-VEGAS-AS ASTIN MARTIN
RKF 2086168 om: Zhestovskaya & Sv.Baranova-Stockmann Grazdanskiy pr 71-68 St.Petersburg 195257Venemaa

BIS 4

WELSHI SPRINGER SPANJEL / WELSH SPRINGER SPANIEL
646. CHEDDARHILL ARCHIE ARKIN
EST-00838/07 om: Katrin Gutman Õismäe tee 146-64 Tallinn 13511

PARIM VETERAN / THE BEST VETERAN
KOHTUNIK
LYUDMILA SMIRNOVA (Venemaa)

BIS 1

GORDONI SETTER / GORDON SETTER
344. GOLDEN EYE
EST W-01,02,03,05,06 BALT W-01,02, LV< W-02,03,04,05 LTU W06 BALT W 01,02 EST&LV<&BALT CH
EST-02100/00 om. Helis&Urho Manninen Põllu 3 Väike-Maarja Lääne-Virumaa

BIS 2

KÄÄBUSŠNAUTSER m / ZWERGSCHNAUZER b
377. PETER-BEAR COCACOLA
EST V&LV CH EST- 00951/01 om: Natalja Zgun Tallinna mnt. 23-19 Narva

BIS 3

CAVALIER KING CHARLES SPANIEL
487. HELANDROS FANTASY FIONA
EST&LV<&BALT CH EST-00539/97 id: 985120014493363 s: 15.02.97 i: EST&LV CH IMMENHOFF’S ZAUBERKÜNSTLER e: EST CH HELANDROS ANNABELL
kasv: Heli Järvet Eesti om: Urve Tipp Lohu 4 Viljandi 71007

BIS 4

BERNI ALPI KARJAKOER / BERNESE MOUNTAIN DOG
305. ZWEIERTEAM CARLINA
INT&FIN&S<&EST&LV&BLR CH LTW03,05 EST W-01 BALD W-04
FIN 16377/99 kasv&om: Hilkka&Hanne Laine Juvankatu 70 Tampere Finland

PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
KOHTUNIK
IRINA POLETAEVA( Finland)

BIS 1

767. YUKKI HILL SHAMANˇS EYE
EST-04054/07
&
MILA GRANDSET ALL THAT MAGIC
EST&LV<&BALT JCH
EST-021151/06
BIS 2 756. VALKOHAMPAAN NOVO MODO
EST-O2937/07
&
VIEKKAAN BRIDGE NINA
FIN 26741/03
Kirsti Vesanto & Miia Laaksonen Suur-Aia tn.18-28 Paide Järvamaa 72711

BIS 3

773. ISO KARHU BRUNO EST JCH
EST W07 FIN 15630/06
&
ISO KARHU CIRCUS
FIN 30700/07
om: Juha Kantola Kantolantie 91 Poikko 130 Finland

BIS 4

761. ISPOLIN ZAMBROZO
EST&LV<&BALT&RUS JCH ESTJW06
ESTW06 BALT&RUS JCH EST CH
EST-02870/07
&
NIGOROZ BELLA DONNA ZAMBROZOVNA
EST-00710/07
om. Anastasia Goregljad Pähklimäe 6-93 Narva 20608

COCTAIL COMPETITION
KOHTUNIK
OLGA GRACHEVA (Venemaa)

BIS 1

LEGRANT LAND ALISHA AMOR
EST&LV<&BALT JCH
FIN 10834/07 om. Piirainen Teerimäki 9 Jokela 05400 Finland

BIS 2

781. AFGANISTANI HURT
KINGSLEAH ARCTIC STAR
EST&LV<U JCH EST&LV<U&BALT JW05 CLW 05EST&LV<&RUS CH
&
KÄÄBUSBULLTERJER
PARABELLUM HUGO BOSS
EST&LV CH
om: Nelli Privalova Kopli 63a-1 Tallinn 10314

BIS 3

777. KESK – AASIA HURT / TAZY
KRONVERSKAJA ZEYLA
EST-0145/U07
&
SALUKI / SALUKI
EXLIBRIS CANES RADSCHA
EST-00245/07
Om: Marianna Reinas Vilde tee 114-64 Tallinn 1061

BIS 4

774. SAKSA DOGI /must,arlekiin
DANEMANIAN INKA OF S’HENGE
FIN 13527/04
&
SAKSA DOGI /sinine
DANEMANLAN QUESTA PEARL
FIN 2810607 om: Marika Rytinki Lasltehtaantie 28 Ryttylä 12310 Finland

KASVATAJA KLASS / BREEDER CLASS
KOHTUNIK
TINA ŠULCE (Latvia)

BIS 1

750. YACHEEROˇS
om: Kaidi&Olev Juurik Oja 17 Pärnu 80034

BIS 2

752. ROYAL FANTASY
om: Urve Tipp Lohu - 4 Viljandi 71007

BIS 3

753. SUN DAN
om: Susanna Heiskanen Vireäntie 17 B 5 Heinola kk 18300 Finland

BIS 4

754. RIFELIN
om: Virta Seija Pikkutanhuantie 31 Viiala 37630 Finland

RÜHMA VÕISTLUS

RÜHM 1
KOHTUNIK
BEATA PETKEVICA (Latvia)

BIG 1

SAKSA LAMBAKOER / GERMAN SHEPHERD DOG
51. CARRERA SOLO RIGOLETTO
LV-15909/07 om: R.Mellupis Avotu 10 Jürmala LV 2015 Latvia

BIG 2

AUSTRAALIA LAMBAKOER / AUSTRALIAN SHEPHERD
43. APPLETHORN GOING FOR GOLD
S CH
FIN 26272/05 om: Carita Servin-Honkasalo Herralantie 207 Sipoo 04130 Finland

BIG3

WELSH CORGI PEMBROKE
29. TRAFOX ROYAL ENFIELD
MULTI CH, EURVetW-06 EST&BALT Wet W07
EST-02892/97 om: Astrid Lundava Mere pst 8a-15 Tallinn 10111

BIG 4

СOLLIE PIKAKARVALINE / COLLIE ROUGH
108. MILLI MILLER LALA VIVA SOFIA
EST-00788/07
kasv&om. Rika&Raul&Liisi Mölder Viljandi mnt 3 Lelle Raplamaa 79002

RÜHM 2
KOHTUNIK
SVETLANA RADJUK (Valgevene)

BIG1

DOBERMANN
160. LEGRANT LAND ALISHA AMOR
EST&LV<&BALT JCH
FIN 10834/07 om. Piirainen Teerimäki 9 Jokela 05400 Finland

BIG 2

ROTTWEILER
5. ZORRO IZ TVERSKOGO DOMA
RUS&FIN CH
RKF 1778813
om: L.Kalinina ul.Vosstania 37-33 St.Petersburg Venemaa 191014

BIG 3

KÄÄBUSŠNAUTSER m / ZWERGSCHNAUZER b
376. ŠAMTROI FLERA ARIS
LV-16427
kasv&om: L.Troicka Šampetera 21-50 Riga Latvia LV 1046

BIG 4

AMEERIKA BULDOG /AMERICAN BULLDOG
340. STRANGEST TRIBE CAMELIA
EST-00727/U07
om: Kelli Bachmann Kullerkupu 14 Tartu 50412

RÜHM 3
KOHTUNIK
IRINA POLETAEVA( Finland)

BIG 1

FOKSTERJER ( KARMIKARVALINE ) / FOX TERRIER(WIRE)
413. KONKURENDI LUCKY CHANCE
EST JCH EST JW07 EST W07 FTFoxIII
EST-02040/06 kasv&om. Marju Ojaste Elva tn. 4 Tartu 50404

BIG 2

ŠOTI TERJER / SCOTTISH TERRIER
396. MARLAND LENTEN ROSE
EUR&EST JW07 EST&HR JCH
EST-01763/06 kasv&om. Viive Maranik Läänemere tee 38-85 Tallinn

BIG 3

JACK RUSSELLˇI TERJER / JACK RUSSELL TERRIER
399. ACHANTHUS WHITE RAIN
FIN 25589/07
om: Yvonne Sundell-Arponen Finland Vanha Hangontie 17 Tammissaari Finland

BIG 4

AIREDALE TERJER / AIREDALE TERRIER
417. LUCKY LIFE EMPEROR WILLIAM
EST JCH
EST-03034/05 om: Vitali Vodjanitski Patika küla 1-25 Rae vald Harjumaa 75302

RÜHM 4
KOHTUNIK
LYUDMILA SMIRNOVA (Venemaa)

BIG 1

PIKAKARVALINE TAKS / DACHSHUND STANDARD ,LONG-HAIRED
505. KULDNE TALISMAN ALFA-AMADEJA IIIr Ft Fox
EST-00014/03 om: Olga Batassova Kohila v. Vilivere k. Põllu Raplamaa 79801

BIG 2

TAKS, LÜHIKARVALINE / DACHSHUND STANDARD, SMOOF-HAIRED
517. MOKKO MAKSIMUM VALENTINKA
LT JW07 LT&EST&LV&BALT&BLR JCH
EST-03237/06
om. Margit Pütsepp Otsa 1 Rebala küla Jõelähtme Harjumaa 74202

BIG 3

KÄÄBUSTAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND MINIATURE , LONG-HAIRED
545. DAKS-VEG-AS O’HENRY
RUS CH
RKF 2086168
om: M.Reshetina & Sv.Baranova-Stockmann 7 ya linia V.O. 4-21 St.Petersburg Venemaa

BIG 4

KÜÜLIKUTAKS, PIKAKARVALINE / DACHSHUND RABBIT, LONG-HAIRED
547. DAKS-VEGAS-AS ASTIN MARTIN
RKF 2086168
om: Zhestovskaya & Sv.Baranova-Stockmann Grazdanskiy pr 71-68 St.Petersburg 195257Venemaa

RÜHM 5
KOHTUNIK
LYUBOV TERENTJEVA (Venemaa)

BIG 1

AMEERIKA AKITA / AMERICAN AKITA
711. SNOWSTORY’S TOUCH OF EVIL
EST JCH EST JW07
FIN 19290/06
om: Carola Taponsen & Harri Pitkänen Hallhulantie 289 Pusula 03850 Finland

BIG 2

POMERANIAN KÄÄBUSSPITS/ GERMAN SPITZ POMERANIAN
725. LINNANHALTIJAN KARI
EST&LV<&BALT&RUS&FIN&INT CH LV<U&EST& EU W06
FIN 30861/03
om: Linda Jürgens & Helina Jürgens-Simberg Õuna 5 Pärnu 80039

BIG 3

SAMOJEEDI KOER/ SAMOYED
700. TÄHEKIIR WHITE BUFFY
EST JCH EST JW06
EST-01770/05
om: Kersti & Ants Heinmäe paali Talu Laitse Harjumaa 76302

BIG 4

VAARAOKOER / PHARAOH HOUND
748. REEDLY ROSD BALANTINES
RKF1880120
om: J.Ivanov ul.Zavodskaya 1a Pskov 180004 Venamaa

RÜHM 6
KOHTUNIK
LYUDMILA SMIRNOVA (Venemaa)

BIG 1

RODEESIAN RIDGEBACK / RHODESIAN RIDGEBACK
780. RIDGE’S STAR JEREMY RED
RUS< CH
RKF 1841071
om: E. Kamle Leninskiy pr. 123-1-633 Moskov Venemaa

BIG 2

DALMAATSIA KOER / DALMATIAN
238. ARAGORN THE KING VITALIGHT
LV-17332/07
om: S.Vitola Zaku 1 Bergi Garkalnes nov LV 1024 Rigas raj.Latvia LV 1024

RÜHM 7
KOHTUNIK
LYUBOV TERENTJEVA (Venemaa)

BIG 1

GORDONI SETTER / GORDON SETTER
344. GOLDEN EYE
EST W-01,02,03,05,06 BALT W-01,02, LV< W-02,03,04,05 LTU W06 BALT W 01,02 EST&LV<&BALT CH
EST-02100/00
om. Helis&Urho Manninen Põllu 3 Väike-Maarja Lääne-Virumaa 46202

BIG 2

IIRI PUNANE SETTER / IRISH RED SETTER
349. SIGN OF CONSTANCY OLIVIA
EST-00293/06
om. Liina Kümnik Tuisu 7-5 Tallinn 11314

BIG 3

INGLISE SETTER / ENGLISH SETTER
350. NATTASET MAY BLOB
EST-02142/06
om: Marek Jušin Tõruandi tee 12 Soinaste k.Ülenurme vald Tartu maa 61701

RÜHM 8
KOHTUNIK
TINA ŠULCE (Latvia)

BIG 1

INGLISE SPRINGERSPANJEL / ENGLISH SPRINGER SPANIEL
676. OCEAN PITFAL EILIAN LIGHT
FIN29400/07
om: Suvi Lindholm Metsäkulmankatu 28 Kotka 48910 Finland

BIG 2

AMEERIKA KOKKERSPANIEL / AMERICAN COCKER SPANIEL
641. MARVELLOUS GLORIOUS MAGIC
EST-03071/06
om: Mariä-Liis Järg Männi 2 Ülenurme Tartumaa 61701

BIG 3

KIHAKARVALINE RETRIIVER / CURLY COATED RETRIEVER
664. GYPSY’S SOUL LLUDD
EST-01086/07
om: Kalvo Kriisk Tatriku talu Tännassilma küla Tartumaa 61316

BIG 4

WELSHI SPRINGER SPANJEL / WELSH SPRINGER SPANIEL
648. CHEDDARHILL BERTH BALTHASAR
EST-00231/06
om: Tuuli Vaino Tiidi 9-4 Tartu 51003

RÜHM 9
KOHTUNIK
OLGA GRACHEVA (Venemaa)

BIG 1

PAPILLON
613. DALI GIFT OF DESTINY
LV-16451/07
om: Dina Korna & Tatiana Rendeva Künka 8 Kilingi – Nõmme Pärnumaa 86304

BIG 2

MOPS / PUG
475. SNOREWOOD NUTMEG MUFFIN
EST-03301/01
om: Helina & Jaanus Simberg & Linda Jürgens Kuninga 3a-3 Pärnu 80011

BIG 3

PEKINGI KOER / PEKINGESE
494. MONOMAH TWILIGHT WIND IN THE WILLOWS
RKF 2074167
om. Larisa Rusinova Gagarini 27-1 Sillamäe 40233

BIG 4

SHIN TZU
162. COWBOY KANGAROO BOHEMIA ACRO
CZ956000000780756
om: Natalia & Juho Jalviste Tähe 2-21 Tartu 51010

RÜHM 10
KOHTUNIK
RAJKO ROTNER (Slovenia)

BIG 1

AFGANISTANI HURT / AFGHAN HOUND
72. SHERALJI DREAM OF DREAM
FIN&S CH, EUR JW-06
FIN 32307/05
om: Satu Ängeslevä Lüsantie 3 D 26 Oulu 90560 Finland

BIG 2

SALUKI / SALUKI
101. AZIZ MAHTAB
INT&FIN&IT&BALT&EST&LV<U&UA CH
EST-01536/98
om: Monica & Alex Kullarand Kustja tee Haiba Kernu vald Harjumaa 76103

BIG 3

WHIPPET / WHIPPET
87. URSULA CIRCUS MAGICUS
EST&H JCH EU JW-07
EST-02827/07
om: Veera Mahrova & kasv Kalda tee 30-64 Tartu 50707

BIG 4

IIRI HUNDIKOER / IRISH WOLFHOUND
97. ELEGIA LJUBVI iz VOLSEBNOGO LESA
RUS&LV CH RUS&BLR JCH Clubi W07
RKF 1843882
om: O.Silyanova & I.Kiryushina St. Petersburg Venemaa

LAPS ja KOER
KOHTUNIK
BEATA PETKEVICA (Latvia)

KOHT 1

2. Diana Kaljumäe Narva

KOHT 2

3. Kairin Luhtjärv Tallinn

KOHT 3

1. Elina Dmitrijeva Kiviõli

KOHT 4

8. Sevil Rustamova Narva

JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
BEATA PETKEVICA (Latvia)

Noorem vanuserühm 10-13a.

KOHT 1

18. Kaire Aas Tallinn

KOHT 2

22. Lilian Tali Eesti

KOHT 3

13. Laura Tomson Viljandi

KOHT 4

11. Darja Nikolaeva Narva

Vanem vanuserühm 14-17 a.

KOHT 1

23. Martin Mars Eesti

KOHT 2

19. Helen Tamm Viljandi

PARIM JUUNIOR HANDLER
KOHTUNIK
BEATA PETKEVICA (Latvia)

KOHT 1

23. Martin Mars Eesti

KOHT 2

18. Kaire Aas Tallinn


Категория: Юные хендлеры | Просмотров: 3113 | Теги: Evelina, sillamäe, dog show, Силламяэ. Эвелина